Marka
Model
Alt Kategori
Alt Kategori

Alfa Romeo Yedek Parça

Alfa Romeo Yedek Parça

Alfa Romeo, üretmiş olduğu araçların yanı sıra ihtiyaç halinde yedek parça bakımından da fazlası ile zengin alternatifler sunmaktadır. Alfa Romeo markası altında çeşitli motor aksamlarından araç içi aksesuarlara aydınlatma ve fardan ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar her türlü yedek parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Araçlarınızı uzun ömürlü olarak kullanmak, her türlü riski devre dışı bırakmak için rutin kontrollerini aksatmamak ve Alfa Romeo yedek parça ihtiyaçlarınızda kaliteli, doğru ürünleri tercih edebilirsiniz.

Orijinal Alfa Romeo Yedek Parçaları Tercih Edin

Yedek parça ürün grupları, genel anlamda orijinal yedek parçalar ve yan sanayi yedek parçalar olarak ele alınır. Alfa Romeo tarafından dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarında üretilen yedek parçaların dışında dünyanın önde gelen otomobil yedek parça üreticilerinin piyasaya sunmuş oldukları parçalar ile aracınızı ilk günkü konforu ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Firmamızın geniş Alfa Romeo yedek parça ürün yelpazesinde her türlü ihtiyacınızı kolaylıkla bulabilir, birbiri ile karşılaştırabilirsiniz. Sayısız yedek parçaların, farklı teknolojiler ile bir araya getirilmesi sonucunda üretilen otomobillerde, yedek parçalar karmaşayı engellemek için kendi içlerinde de gruplandırılarak piyasaya sürülmektedir

Bu şekilde aracınız için ihtiyaç duyduğunuz Alfa Romeo yedek parça türlerini daha kolay ve doğru bir şekilde satın alabilirsiniz. Alfa Romeo yedek parça türlerini kısacası şekilde sıralayabiliriz;

  • Elektronik aksamlar
  • Motor ile şanzıman aksamları
  • Kaporta aksamları
  • İç aksamlar
  • Fren aksamlar
  • Öntakım aksamları
  • Kayış ve rulman ürünleri
  • Isıtma ve soğutma sistemi parçaları
  • Far ve aydınlatma parçaları
  • Sinyal lambaları

En Çok İhtiyacınız Olan Alfa Romeo Yedek Parçaları

Çok fazla yedek parça kategorisi olmasına rağmen en fazla aranan yedek parçalar, Alfa Romeo markalı araçların bakım ile kontrollerinde değişen parçalardır. Düzenli bakım yapılması gereken Alfa Romeo yağ filtresi, Alfa Romeo Hava filtresi, Alfa Romeo tampon parçaları, Alfa Romeo motor parçaları ve Alfa Romeo aydınlatma ürünleri en çok ihtiyaç duyulan Alfa Romeo yedek parça türleri arasında yer almaktadır.

Alfa Romeo marka araçlarda yer alan her türlü yedek parça farklı nedenlerden dolayı değiştirilmektedir. Bu durum genellikle ya trafik kazaları kaynaklı olur ya da yıpranma ve bozulma kaynaklı değiştirilmesi gereken yedek parçalar bulunur.

Kaliteli AlfaRomeo yedek parçaları en uygun fiyatlar ile temin edebilmeniz adına firmamız yedek parça kategorisini sürekli güncellenen ürünler de dahil çok çeşitli alternatifler sunmaktadır. Alanında uzman yedek parça üreticilerinden ihtiyaçlarınıza uygun Alfa Romeo yedek parçaları güvenle değiştirmenizi sağlamaktadır.

Modeline ve Üretim Yılına Göre Doğru AlfaRomeo Yedek Parça Seçimi

Her türlü yedek parça arayışlarınızda aracınızın markasını ve modelini dikkate almanızda fayda var. Bazı yedek parçalar birden fazla Alfa Romeo modelinde ortak kullanılmaktadır. Bu nedenle araç modeline göre araştırma yaptığınızda araç tamircinizden de bilgi alarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Balata takımı, triger kayışı, soket bobinler, debriyaj ile volan seti gibi motor ile ilgili yedek parçalar, Alfa Romeo araçların modeli ve üretim yıllarına göre küçük farklılıklar gösterebilir. Benzer şekilde tampon, far ve sinyalizasyon parçaları da arabaların kaportalarına uyumlu olması gerektiği için Alfa Romeo aracın markası ile modeli fazlasıyla önemli olacaktır.

Tüm yedek parçalar, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 155, Alfa Romeo 147, AlfaRomeo 146, Alfa Romeo Mito, Alfa Romeo Gıulıetta ve diğer Alfa Romeo modellerinde yedek parçaları araç modeline göre araştırmak gereklidir.

Örnek verecek olursak, Alfa Romeo 145 fren balatası, Alfa Romeo 147 sol ön far, Alfa Romeo159 volan seti gibi araştırmaları yaparken aracın model yılı ve motor özelliklerinin de önemli kriterler arasında olduğunu unutmamak gerekir.

710.42 TRY
+
512.75 TRY
+
109.73 TRY
+
710.42 TRY
+
512.75 TRY
+
147 937 156 Gt 2000 2010 Z Rotu Arka Sağ Sol (Oem No:60613575)
BSG 25-310-045  
Marka : BSG
165.76 TRY
+
147 937 156 Gt 2000 2010 Z Rotu Ön Sağ Sol (Oem No:60625029)
BSG 25-310-044  
Marka : BSG
142.32 TRY
+
710.42 TRY
+
564.97 TRY
+
168.12 TRY
+
180.96 TRY
+
230.90 TRY
+
1994-1999 Alfa Romeo 145 Sinyal Lambası (Sağ)
TST D 667-1503R-AE  
Marka : DEPO
167.00 TRY
+
Diğer 20 ürünü göster
Değerlendirmeler

Veri bulunamadı

Görüşünü yaz