Marka
Model
Alt Kategori
Alt Kategori

Hyundai Yedek Parça

Hyundai Yedek Parça

Ticari araçla ve otomobiller, insanların günlük hayatını daha konforlu yaşamalarını sağlarken, şirketlerin faaliyetlerini de daha hızlı yürütmelerinde etkin rol oynamaktadır. Fakat uzun süreli ve zorlu koşullar altında kullanılan araçların parçalarında yıpranmalar oluşabilir ya da kazalardan dolayı belirli parçalar tamamen kullanılmaz hale gelebilir.


Değişime imkan tanıyan durumlarda, araç yedek parçaları ile eskiyen parçalar yenilenerek araçların sorunsuz bir şekilde kullanımına devam etmeleri sağlanmaktadır. Ticari faaliyetler için kullanılan araçlarda uygulanacak periyodik bakım faaliyetleri ile değiştirilen eskimiş parçalar, olası arıza durumlarında uğranacak maddi zararı engellemektedir.


Orijinal Hyundai Yedek Parçalar ile Güvenli Sürüş


Otomobil ve ticari araçlarda dikkat edilmesi gereken konuların başında güvenlik gelmektedir. Araçların sağlamlıklarının yanı sıra bakımlarının da düzenli aralıklara yapılması, eskiyen parçaların neden olacağı kaza riskini minimum seviyede azaltmaktadır.


Yedek parça seçiminde güvenirliği ve sağlamlığı kanıtlanmış olan markaların yedek parçalarının kullanılması, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı bir kullanımın elde edilmesini sağlamaktadır. Orijinal Hyundai yedek parça çeşitleri, kullanıcılara hem sağlam hem de uygun fiyatlı yedek parça kullanma imkanı sunmaktadır.


Araçların güvenli bir şekilde kullanılması için belirli parçalara daha çok önem verilmesi ve bazı hususların göz önünde bulundurulması gereklidir. Araçların güvenli bir şekilde durmalarını sağlayan fren sistemlerinin tüm parçaların çalışmasının temin edilmesi, eskiyen fren balatası ve fren sıvısının değiştirilmesi gerekir.


Trafikte güvenli bir şekilde seyahat etmek için gerekli olan sinyal takımlarının düzgün bir şekilde çalışıyor olması, kaza ya da bozulma sonucu kullanılmaz hale gelen farların yenilenmesi, trafikte görüşün sağlıklı olması için dikiz aynası ve yan aynaların eksiksiz, doğru açılarda olması gereklidir.


Hyundai Yedek Parçalar İle Uzun Ömürlü Kullanım

Araçların uzun ömürlü olmaları kullanım şekilleri kadar, araç için uygulanan bakım süresine bağlı olarak da değişmektedir. Bu aşamada ise araç içinde kullanılan koruyucu malzemelerin doğru seçilmesi ve bakım sürelerinin doğru yürütülmeleri gereklidir.


Hyundai filtre setleri ile aracın kullanmış olduğu hava, yağ, mazot ve benzin gibi maddelerin içerebildikleri zararlı maddelerin filtrelenmesi önemlidir. Hava filtresi hava içinde bulundan toz ve benzeri materyalleri temizlerken, polen filtresi, polenleri filtreleyerek araç soğutma ve havalandırma sistemlerinin tıkanmasını önlemektedir.


Dizel araçlarda filtreleme görevi üstlenen Hyundai dizel filtre seti içermiş olduğu hava filtresi, yağ filtresi mazot filtresi ve polen filtresi ile tüm filtreleme işlemlerini yerine getirmektedir. Filtrelenen yakıt, yağ ve hava aracın kullanım ömrü üzerinde olumlu etki elde etmesini sağlamaktadır.


Filtrelemenin yanında ateşleme sisteminin de sürekli olarak bakımlı olması yakıt tüketimine olumlu katkı sağlamaktadır. Orijinal Hyundai buji ile Hyundai buji takımı ile araçlar sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım vaat etmektedir.


Hyundai Yedek Parça Aksesuar Çeşitleri


Araçların iç ve dış görünümlerini değiştirmek için pek çok aksesuar kullanılmaktadır. Aydınlatma aksesuarları araçların çoğunlukla dış yüzeylerinde tercih edilen aksesuarların başında gelmektedir. Farklı far modelleri ve sinyal lambası çeşitleri, araçlara farklı görüntüler kazandırmak için kullanılmaktadır.


Küçük trafik kazalarında en fazla zarar gören far ve sinyal takımları da araçların en çok değişen parçaları arasında yer almaktadır. Aracın aynaları güvenli sürüş için gerekli olan başka bir yedek parçadır. Araçlar orijinal far ve sinyal takımları kullanılarak eski görünümlerine kavuşabilirler.


Sürtünme ya da çarpma gibi etkilerle aşınan veya kırılan kapı kolu, ayna kapağı gibi parçalar da sıklıkla değişim gören parçalar olarak dikkat çekmektedir. Bu tür parçaların değişiminde orijinal Hyundai yedek parçalar kullanmak, araçlara tam uyumun temin edilmesini sağlamaktadır.


Araçların ışık renkleri ve ışık parlaklıkları da uygun aydınlatma yedek parça takımları kullanılarak istenilen parlaklık ile renge göre ayarlanabilmektedir. Aracınızın kullanım ömrünü arttırmak, dış görünümlerine güzellik katmak ve trafikte güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak için orijinal Hyundai yedek parça kullanarak araç sürüşünüzü keyifli bir hale getirebilirsiniz.

1,889.34 TRY
+
306.54 TRY
+
306.54 TRY
+
2,036.93 TRY
+
694.98 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
180.36 TRY
+
3,584.07 TRY
+
2,036.93 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
436.20 TRY
+
271.41 TRY
+
1,889.34 TRY
+
180.36 TRY
+
Diğer 20 ürünü göster