Marka
Model
Alt Kategori
Alt Kategori

Mitsubishi Yedek Parça

Mitsubishi Yedek Parça

Mitsubishi markası, üretmiş olduğu araçların yanı sıra ihtiyaç halinde yedek parça bakımından da oldukça zengin alternatifler sunmaktadır.

Dünyanın en çok araç üreten otomobil markalarından biri olan Mitsubishi markası altında çeşitli motor aksamlarından araç içi aksesuarlara, aydınlatma ve fardan ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar her türlü yedek parçayı da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Araçlarınızı uzun ömürlü kullanmak, her türlü riski devre dışı bırakmak için rutin kontrollerini aksatmamak ve yedek parça ihtiyaçlarınızda kaliteli ve doğru ürünleri tercih edebilirsiniz.

Orijinal Mitsubishi Yedek Parçaları Tercih Edin

Yedek parça ürün grupları, genel anlamda orijinal yedek parçalar ve yan sanayi yedek parçalar olarak ele alınmaktadır. Mitsubishi tarafından dünyanın dört biryanındaki kendi fabrikalarında üretilen yedek parçaların yanı sıra dünyanın önde gelen otomobil yedek parça üreticilerinin piyasaya sunduğu parçalar ile otomobillerinizi ilk günkü konforuyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Firmamızın geniş Mitsubishi yedek parça ürün yelpazesinde her türlü ihtiyacınızı bulabilir, birbiriyle karşılaştırma imkanına erişebilirsiniz. Sayısız parçanın, farklı teknolojiler ile bir araya getirilmesi ile üretilen otomobillerde, yedek parçalar karmaşayı engellemek adına kendi içerisinde gruplandırılarak piyasaya sürülmektedir.

Böylelikle aracınız için ihtiyaç duyduğunuz Mitsubishi yedek parça türlerini çok daha kolay ve doğru bir şekilde satın alabilirsiniz. Mitsubishi yedek parça türlerini genel olarak, Kaporta aksamları, İç aksamlar, Elektronik aksamlar, Motor ve şanzıman aksamları, Ön takım aksamları, Fren aksamları, Rulman ve kayış ürünleri, Far ve aydınlatma parçaları, Isıtma ve soğutma sistemi parçaları bu şekilde sıralayabiliriz.

İhtiyacınız Olan Mitsubishi Yedek Parçaları

Birçok yedek parça kategorisi olmasına rağmen en fazla aranan yedek parçalar, Mitsubishi markalı araçların rutin bakım ve kontrollerinde değişen parçalardır. Düzenle olarak bakım yapılması gereken Mitsubishi yağ filtresi, Mitsubishi tampon parçaları, Mitsubishi hava filtresi, Mitsubishi aydınlatma ürünleri ve Mitsubishi motorlarının parçaları en fazla ihtiyaç duyulan Mitsubishi yedek parça türleri arasında yer almaktadır.

Mitsubishi araçlarında yer alan her türlü yedek parça çeşitli nedenlerle değiştirilebilmektedir. Bazen trafik kazaları kaynaklı bazen de yıpranma ve bozulma kaynaklı değiştirilmesi gereken yedek parçalar bulunmaktadır.

En kaliteli Mitsubishi yedek parçayı en uygun fiyatlara temin edebilmek için sitemiz Mitsubishi yedek parça kategorisini sürekli olarak güncellenen ürünler ile birçok alternatif sunmaktadır. Her biri alanında uzman yedek parça üreticilerinden ihtiyaçlarınıza uygun yedek parçayı güvenle değiştirmenizi sağlamaktadır.

Mitsubishi Aracınızın Modeline ve Üretim Yılına Göre Doğru Yedek Parça Seçimi

Debriyaj ve volant seti, soket bobinler, balata takımı, triger kayışı gibi motorla ilgili yedek parçalar, Mitsubishi aracınızın modeli ve üretim yılına göre küçük farklılıklar göstermektedir. Yine benzer şekilde far, tampon ve sinyalizasyon parçaları da arabalarınızın kaportaları ile uyumlu olması gerektiğinden Mitsubishi aracınızın markası ile model iyi fazlası ile önemlidir.

Her türlü yedek parça arayışlarınızda aracınızın markasını ve modelini dikkate almanız gerekir. Bazı yedek parçalar birden fazla Mitsubishi modelinde ortak olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle araç modeline göre araştırma yaparken tamirci dende bilgi almada fayda vardır.

Tüm yedek parçalar Mitsubishi Asx, Mitsubishi Canter, Mitsubishi Carisma, L200, Mitsubishi L300, Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Colt, ve diğer tüm Mitsubishi modellerinde yedek parçaları aracınızın modeline göre araştırmanız gereklidir.

Örneğin Mitsubishi Pajero sağ ön far, Mitsubishi Outlander fren balatası, Mitsubishi L200 debriyaj seti gibi araştırmalarınızı yaparken aracınızın model yılı ve motor özelliklerinin de önemli bir kriter olduğunu unutmamalısınız.

1,889.34 TRY
+
275.97 TRY
+
106.10 TRY
+
305.29 TRY
+
2,036.93 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
1,053.00 TRY
+
217.50 TRY
+
1,011.89 TRY
+
1,011.89 TRY
+
Diğer 19 ürünü göster
Değerlendirmeler

Veri bulunamadı

Görüşünü yaz