Marka
Model
Alt Kategori
Alt Kategori

Alfa Romeo Gıulıetta Yedek Parça

Alfa Romeo Giulietta Yedek Parça

Alfa Romeo Giulietta, İtalyan otomobil üretici firması Alfa Romeo tarafından üretilen, beş kapılı bir hatchbacktir. 2009 yılının sonlarına doğru üretimi başlayan otomobil, 2010 yılının Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarında görücüye çıkmıştır. 2011 yılında ise Avrupa’da yılın ikinci otomobili seçilmiştir.

Alfa Romeo Giulietta için orijinal, yan sanayi ve eşdeğer yedek parçalara Farbul sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz. Alfa Romeo 147 ailesinin en genç ve en dinamik üyesi olan Alfa Romeo Giulietta, çeşitli iç mekan değişiklikleri, direksiyonda düzenleme ile animasyon ekranı orta konsola eklenmiştir. Böylelikle direksiyonun sağ tarafında tuşlar kaldırılarak, otomobilin iç dizaynı günümüze uyarlanmıştır.

Aracınız için yedek parça ile aksesuar kalitesi, araçla uyumluluğu ve uzun ömürlü olması bakımından fazlası ile önemlidir. Farbul olarak Alfa Romeo Giulietta aracınız için geniş ürün yelpazemiz sayesinde het bütçeye uygun yedek parça ve aksesuar malzemeleri ihtiyaçlarınıza, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkemiz sayesinde cevap olmaktayız.

Orijinal, yan sanayi, eşdeğer ya da muadil Alfa Romeo Giulietta yedek parça ve aksesuar malzemeleri seçenekleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alfa Romeo Giulietta yedek parçalar arasında bulabileceğiniz ürünlerden bazıları ise şu şekildedir;

  • Alternatör ve marş motoru parçaları
  • Aynalar ve aksamları
  • Filtre ve parçaları
  • Fren sistemi
  • Ön-arka düzen ve süspansiyon sistemi
  • Silecek sistemleri
  • Soğutma ve ısıtma sistemleri

Alfa Romeo Giulietta Yedek Parçalarla Güvenli Sürüş Deneyimi

Alfa Romeo Giulietta yedek parça çeşitleri içinde yer alan mazot filtresi, yaşayabileceğiniz ateşleme ve yakıt problemlerini minimum seviyeye düşürmektedir. Hassas özelliklerle üretilen ve zararlı zerreciklerin araç içine ulaşmasını engelleyen hava filtreleri de hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Alfa Romeo Giulietta araç sahiplerinin yararlanabilecekleri çok sayıda yedek parçalar sayesinde otomobillerin eksiklerini tamamlayarak ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Orijinal parçaların hasar görmesi ya da yıpranması durumunda işlevsel özellikleri ile arabanıza destek olan yedek parçaları kullanabilirsiniz.

Ses ve gürültü sorunlarını önlemeye yardımcı olan kapı izolatörleri sayesinde sürüş şırasında araç kabinine daha az motor sesi ulaşmaktadır. Motor sıcaklığına dayanıklı izolatörler ayrıca yıkama esnasında maruz kalınan tazyikli suya karşıda fazlası ile dayanıklı olacaktır. Giulietta yedek parça aksesuarları arasındaki hız sabitleme kolları ile aracınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Alfa Romeo Giulietta Aracınızdan Tam Randıman Alın

Aracınızdan tam randıman almak için, her türlü yedek parça arayışlarınızda aracınızın markasını ve modelini dikkate almanız gereklidir. Giulietta aracınızın üretim yılına göre küçük farklılıklar olacağından far, tampon ve sinyalizasyon parçaları da aracın kaportası ile uyumlu olması gerekmektedir.

Alfa Romeo Giulietta araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu bilimum yedek parça ve aksesuar seçenekleri, sitemizde mevcuttur. Her bütçeye uygun, orijinal, yan sanayi yedek parça ve aksesuar siparişleriniz aynı gün mevcut stoktan kargoya verilmektedir. Kargolama işlemimiz Türkiye’nin her bölgesine gerçekleştirilmekte olup teslim tarihi bulunduğunuz şehrin konumuna göre değişmektedir.

237.12 TRY
+
216.60 TRY
+
216.60 TRY
+
362.23 TRY
+
362.23 TRY
+
485.93 TRY
+
426.30 TRY
+
3,555.53 TRY
+
3,745.16 TRY
+
1,264.16 TRY
+
962.86 TRY
+